Střípky z gymnázia

Gymnazisté upečou dobro

,

Pochutnat si, inspirovat se a hlavně přispět na dobrou věc. To vše budou moci gymnazisté 31. ledna. A navíc si ten den nemusí brát svačinu. Čeká je totiž charitativní jarmark Pečeme dobro.

Žáci sekundy, tercie a kvarty pro ně ten den připraví svačinu sami a pozvou je ke své nabídce občerstvení. Výtěžek z prodeje muffinů, preclíků a mnoha dalších druhů pochutin půjde na charitativní účely: část na projekt Obědy pro děti, který pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin zajistit školní obědy, a část na charitativní projekt, který vyberou sami studenti. Po první hodině, během níž gymnazisté dostanou vysvědčení, tak budou moci tu druhou strávit na chodbě v přízemí a v klubu nakupováním a konzumací výrobků, které jim připravili spolužáci. Na akci se sejde celá škola, jak nižší, tak vyšší gymnázium. A to vše za příjemné hudební kulisy. Studenti se totiž mohou v dalších patrech zaposlouchat do melodií, které na hudební nástroje zahrají někteří z nich. Právě hudebníci, kteří by chtěli akci doprovodit svým umění, se ještě mohou hlásit u organizátorky celé akce Mgr. Marcely Haškové.

Takže nezapomeňte: 31. ledna přijít, místo svačiny si vzít drobné pro naše prodejce a přispět na dobrou věc. Třeba si po obdržení vysvědčení někteří z vás doslova spraví chuť :-)