SpeciályStřípky z gymnázia

,

Vánoční pozdrav ředitelky školy Mgr. Ivy Kadeřábkové studentům a učitelům školy, který se rozhodla natočit namísto tradičního rozloučení učitelů se studenty, tedy vánočního zpívání. To se letos uskutečnit nemohlo, navíc v důsledku rozhodnutí MŠMT o prodloužení vánočních prázdnin nebylo možné polovině tříd ani popřát jinak než tímto způsobem.

SpeciályStřípky z gymnázia

,

Rozhovor šéfredaktorky GymTV Magdalény Studené s ředitelkou školy Ivou Kadeřábkovou o situaci kolem koronaviru, veškerých opatřeních a konkrétních situacích, které s sebou přinášejí. V rozhovoru ředitelka školy také hodnotí jarní distanční výuku a vysvětluje, jakým způsobem mají učitelé postupovat při ověřování znalostí studentů. Součástí rozhovoru je i část o připravovaném 150. výročí školy či hodnocení […]

SpeciályZprávy

,

Mimořádné vydání školních televizních zpráv Gymnázia Příbram – speciál k 15. výročí školní televize přináší pohled do historie GymTV, reportáž z výročního setkání, sestřih debaty šéfredaktorů, vzpomínky redaktorů, přání členů pedagogického sboru a také materiály, které se do vysílání nedostaly. Moderuje šéfredaktorka GymTV Magdaléna Studená.