Střípky z gymnázia

Gymnasté excelovali

,

První březnový den se početná reprezentace gymnázia zúčastnila okresního klání ve sportovní gymnastice. Po úspěších v minulých letech byla na týmy i jednotilvce kladena vysoká očekávání. Svěřenci Mgr. Aleny Vrátné je splnili do puntíku.

Mezi studenty kategorie 8.-9. tříd se družstvo Jakub Pálek, Antonín Schejbal a Vojtěch Dropa (všichni kvarta) umístilo na první příčce a jeho členové ve stejném pořadí obsadili studpně vítězů i mezi jednotlivci.

V téže kategorii mezi děvčaty excelovala čtveřice Dominika Rozmajzlová, Veronika Skoupá, Adéla Dobešová (tercie) a Jana Schejbalová (sekunda). Mezi jednotlivci pak zvítězila Dominika Rozmajzlová před Janou Schejbalovou.

Mezi hochy ve vyšší kategorii je v soutěži jednotlivců student sexty Ondřej Vaner umístil druhý.

Zvítězilo i družstvo děvčat z vyššího gymnázia, a to ve složení Jaroslava Novotná (3.A), Monika Kubalová (kvinta) a Eliška Hipčová (3.C). Všechna děvčata obsadila stupně vítězů i mezi jednotlivci, opět ve stejném pořadí.

Gymnastkám a gymnastům patří poděkování za reprezentaci školy, gratulace a přání, aby nemenšího úspěchlu dosáhli i v kole republikovém.