Střípky z gymnázia

Zapojte se do sbírky

,

S přicházejícím adventním  časem, kdy všichni přemýšlíme, jak potěšit své blízké, bychom neměli zapomínat na opuštěné pejsky, kteří budou muset trávit vánoční čas za zdmi útulku. A tak jsme se rozhodli zorganizovat již druhou sbírku pamlsků, hraček a ostatních potřebných věcí a alespoň tak jim jejich čekání na nový domov zpříjemnit. I my si o Vánocích vychutnáváme různé dobroty, a tak bychom pejsky chtěli potěšit zejména psími pamlsky, piškoty a konzervami, které si běžně nemohou dopřát. Pokud byste chtěli přispět granulemi, je potřeba vybírat pouze značky Brit a Happy Dog, na které jsou již pejsci zvyklí. Jistě je velmi potěší i hračky, pelíšky, obojky, vodítka nebo deky na zahřátí. Veškeré věci,  které jim chcete darovat, zanechte prosím na sběrném místě u výtahu v přízemí ve dnech od 24. 11. do 15. 12. 2015.

Organizátorem je stejně jako loni, třída 2.A, vedená nápadem Nikol Lakomé a podpořeným útulkem bude opět Psí útulek Lazec. S veškerými dotazy se můžete obrátit na třídní učitelku 2.A., Veroniku  Šedivou.

V loňském roce putovalo za pejsky do lazeckého útulku obrovské množství vašich darů, a tak i letos věříme, že se nám podaří potěšit je stejně jako loni. A z vánočních sbírek se stane každoroční tradice našeho gymnázia. Letošním bonusem je příslib Veterinární kliniky Na Zdaboři, která naši sbírku zdvojnásobí!!

„Krutost ke zvířatům, ba již jen lhostejnost k jejich utrpení,  je jedním z nejtěžších hříchů lidského rodu a základem lidské zkaženosti.“

Hezký advent!!

received_902660253154836