Střípky z gymnázia

Malá velká párty oktávy a 4.C

,

Malou párty si v pátek večer dopřály oktáva a 4.C. A maturitní ples, který v ni proměnili, nesl všechny atributy velké zábavy. Další vydařený večírek, tentokrát ve stylu Velkého Gatsbyho, zaplnil estrádní sál kulturního domu do posledního místa.

A bylo nač se dívat. Třeba na maturitní klipy, opět z dílny jednoho z moderátorů večera, Ondřeje Burdy. Nebo na slavnostní předtančení v choreografii Dominiky Zoubkové. A samozřejmě na slavnostní šerpování. Toho se za oktávu ujali současný třídní Mgr. Zdeněk Vondrák a jeho předchůdkyně na nižším gymnáziu Mgr. Blanka Svobodová. Ta se tak alespoň na chvíli ze svého nového angažmá vrátila mezi bývalé studenty a kolegy. Studenti 4.C převzali šerpy z rukou Mgr. Michaely Kocourové a Mgr. Terezy Pahorecké.

Ale bylo i co poslouchat. Nechyběly projevy ředitelky školy Mgr. Ivy Kadeřábkové ani studentů – Šimona Dlouhého a Daniela Trana. A celý večer ozdobila kapela Dirty Rudolph and His Inglorious Rock’n’roll Mates. Role moderátorů se zhostili už zmíněný Ondřej Burda a Josef Mrkáček.

Pozoruhodností večera byla také dražba obrazu studentky 4.C Michaely Soukeníkové. Půlnoční vystoupení pak završilo tradiční body programu tohoto druhého letošního maturitního plesu Gymnázia Příbram.