Střípky z gymnázia

Volejbalisté a volejbalistky v okrese

,

Dívčí volejbalový tým Gymnázia Příbram, složený převážně z aktivních hráček, se 22. listopadu utkal s dalšími šesti týmy v okresním kole.

Zápas proběhl na Střední průmyslové škole a Vyšší odborné škole Příbram. Dívky nakonec získaly 4. místo, když podlehly družstvu ze Střední zdravotnické a Vyšší odborné školy zdravotnické z Příbrami. Oslabení nastalo ve chvíli, kdy si Karolína Šťastná zranila rameno a nemohla v utkání pokračovat.

Gymnázium reprezentovaly Barbora Obrazová, Daniela Podzimková, Aneta Koubková, Kateřina Šťastná, Karolína Šťastná, Kateřina Hošková, Tereza Kaiserová, Pavlína Dědinová, Martina Svobodová a Marie Kortusová.

Hned další den, tedy ve středu 23. listopadu, se konal turnaj chlapců. Ti hráli velmi dobrou a aktivní hru a svými silami vybojovali 3. místo, přičemž nestačili na Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště na Dubně. Obě družstva z lavičky podporoval Mgr. Bedřich Roth.

Chlapecké mužstvo zápasilo ve složení Petr Klouček, Tadeáš Peterka, Šimon Bacík, Zdeněk Uherek, Matěj Zákoucký, Ladislav Petřík, Tomáš Černohorský, Filip Trokšiar a Jan Vácha.

Gratulujeme k úspěchům a přejeme rychlou regeneraci a nové nabití sil do dalšího zápasu!