Střípky z gymnázia

Nezapomeňte! Charleyova teta přijede už v pátek

,

Už v pátek 10. září v 19 hodin vstoupí podruhé na prkna příbramského Divadla Antonína Dvořáka Charleyova teta. Úspěšné představení dramatického souboru Gymnázia Příbramn tak bude mít tu čest otevřít divadelní sezónu v Příbrami. Konverzační a kostýmní komedie anglického autora Jevana-Brandona Thomase měla v podání gymnazistů premiéru v červnu před studenty gymnázia a sklidila zasloužený aplaus.

Hru, kterou provázejí bohatá výprava, dobové kostýmy, nápaditá choreografie, vtipné dialogy a především spontánní a kvalitní herecké výkony, soubor nastudoval ve vlastní režii za podpory ochotných pedagogů, především Mgr. Marcely Haškové, a finančního přispění Gymnázia Příbram a společností Tor-In, s.r.o, a Povltavské mlékárny, a.s. Na představení, které začíná v 19 hodin, jsou zváni všichni, kterým není aktivita mladých divadelníků lhostejná. Vstupné je dobrovolné a není součástí předprodeje divadla.

Ti, kteří páteční reprízu nestihnou, zoufat nemusí. 30. září zahrají gymnazisté Charleyovu tetu v Rožmitálu pod Třemšínem a 21. října v Sedlčanech.