Střípky z gymnázia

Gymnasté obsadili okres

,

13. února se studenti Gymnázia Příbram zúčastnili okresního kola ve sportovní gymnastice. Celkem za školu soutěžilo 13 studentů ve třech kategoriích.

V kategorii starších žákyň děvčata zabojovala, obsadila 1. místo a zajistila si postup do dalšího kola. Družstvo soutěžilo ve složení Dominika Rozmajzlová, Jana Schejbalová a Martina Chrastinová. V soutěži jednotlivců byla Dominika první a Jana druhá.

Také družstvo dorostenek ve složení Jaroslava Novotná, Eliška Hipčová, Pavlína Svobodová a Monika Kubalová obsadilo 1. místo a postupuje.

Chlapci soutěžili pouze v kategorii dorostenců a získali 2. místo. V jednotlivcích byl nejlepší Ondřej Vaner- 1. místo.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v Republikovém poháru.