Střípky z gymnázia

GymBand má Vánoce zítra

,

Učitelé, studenti, přátelé, ale i veřejnost jsou zváni na zítřejší vánoční koncert školního orchestru Gymnázia Příbram GymBand. Od 18:30 se v hudebním sále školy představí těleso, které na gymnáziu působí už pátým rokem. Pod vedením Mgr. Miloslavy Šmolíkové zahraje dvacítka hudebníků jednak skladby, které už mohli posluchači v jejich podání slyšet, a jednak také dvě novinky své letošní sezóny – jednu od Beatles a jednu ze svého repertoáru filmových melodií – tentokrát titulní melodii z filmu Rocky. Tu navíc pro GymBand upravil jeho bývalý člen a student sexty Adam Závodský. Nebudou chybět ani další skladby z jazz-rockového žánru, filmové melodie, ale ani klasika. A na své si samozřejmě přijdou také ti, kteří mají rádi vánoční melodie.

Hostem programu bude zpěvačka Anna Klímová, jinak také žákyně 1.B, která si s GymBandem zazpívá, ale předevede také vlastní tvorbu.

Nedílnou součástí tardičního vánočního koncertu bude také tradiční vánoční občerstvení a neméně tradiční zimní nápoj pro zahřátí. Všichni jsou srdečně zváni!

GymBand vanoce