Střípky z gymnázia

Volejbalistky o tři body za postupem na republiku

,

Volejbalový tým dívek Gymnázia Příbram se tentokrát vydal do Liberce. V úterý 24. února se dívky zúčastnily pod vedením Mgr. Bedřicha Rotha kvalifikace na republikové kolo. Tam postoupily na základě výsledku z kola krajského. Zápas proti Střední průmyslové škole Liberec vyhrály dívky snadno 2:0 na sety. Na rozdíl od toho prvního se druhý zápas proti Gymnáziu z Trutnova stal napínavějším. Po prvním prohraném setu dívky vybojovaly vítězství v setu druhém, v tiebreaku pak prohrály v napjaté atmosféře velice těsně, pouze o tři body. Z Liberce tak přivezly naše dívky pohár za krásné druhé místo.

Družstvo dívek hrálo ve složení Karolína Šťastná (1.A), Kateřina Šťastná (1.A), Nicole Vosátková (2.B), Barbora Slabyhoudková (3.B), Petra Tošovská (3.B), Lenka Petrášková (3.C) a Tereza Velebilová (3.C).