Střípky z gymnázia

Tři nová DVD

,

GymTV vydává v těchto dnech na DVD záznamy tří významných akcí loňského a letošního školního roku.

Prvním z nich je záznam školní sportovní akademie, která se konala 4. dubna 2012. Hodinový záznam obsahuje všechna vystoupení, od toho úvodního v podání příbramských mažoretek, přes půlnoční čísla maturitních tříd až po nápadité choreografie řady tříd, jako například tehdejší 3.A a 3.B. Nechybí ani vystoupení gymnastického kroužku, žákyň tehdejší primy a sekundy či country sestava kvinty. Záznam byl pořízen na pět kamer.

Akademie 2012

Druhým titulem je záznam absolventského představení loňské kvarty, která pod vedením Mgr. Marcely Haškové nastudovala hru Kvítek z hororu a 25. června 2012 ji pod názvem Audrey II. – krev a hlína uvedla na malé scéně Divadla Antonína Dvořáka. Vydařené představení, které je proloženo písněmi v podání hudebníků a zpěváků z řad studentů samotných, nabízí vtipné i dramatické okamžiky orámované nápaditou a velmi vydařenou výpravou, jíž vévodí masožravá květina v podání Adama Závodského.

Audrey II.

Třetím DVD je dvouhodinový záznam letošní kulturní akademie. Ta se konala 10. dubna na velké scéně Divadla Antonína Dvořáka a své místo v programu našly školní orchestr GymBand, některá půlnoční vystoupení maturantů, pěvecká a taneční čísla a především divadelní soubor gymnázia, v němž zazářili Josef Mrkáček, Lucie Vrbová, Lea Enenkelová a hostující Ondřej Burda. DVD obsahuje i několik desítek fotografií z představení a reportáž GymTV s rozhovory.
Akademie 2013

Všechna DVD si můžete objednat prostřednictvím e-shopu za 80 nebo 100 Kč.