Redakce

autor a vedoucí projektu
člen redakce od 2005 (zakládající)
frys@gympb.cz

(oktáva)
šéfredaktorka od 2020
členka redakce od 2017

(sekunda)
člen redakce od 2022

(2.B)
člen redakce od 2022

(4.S)
členka redakce od 2022

(septima)
člen redakce od 2017

(kvinta)
člen redakce od 2021

(kvinta)
člen redakce od 2021

(3.A)
členka redakce od 2021

(2.B)
členka redakce od 2022

Jana Komárková

(1.C)
členka redakce od 2023

Ignác Mosler

(sexta)
člen redakce od 2023

(4.D)
členka redakce od 2022

(4.S)
členka redakce od 2022

Natálie Novotná

(1.B)
členka redakce od 2023

(sexta)
členka redakce od 2018

Karolína Přibíková

(1.B)
členka redakce od 2023

(kvinta)
člen redakce od 2019

(3.A)
členka redakce od 2021

(2.C)
členka redakce od 2022

Externí spolupracovníci

člen redakce
2009-13

člen redakce
2016-20

člen redakce
2012-20

členka redakce
2018-20

člen redakce
2019-23

členka redakce
2018-23

Bývalí šéfredaktoři

Lukáš Jungbauer

šéfredaktor 2005-07
člen redakce 2005-07

Barbora Černohorská

šéfredaktorka 2007-08
členka redakce 2005-08

Věra Hauptmannová

šéfredaktorka 2008-10
členka redakce 2006-10

Václav Bešťák

šéfredaktor 2010-13
člen redakce 2009-13

Tomáš Rosa

šéfredaktor 2013-16
člen redakce 2008-16

Ondřej Luks

šéfredaktor 2016-20
člen redakce 2012-20

Bývalí členové

Agulár Richard (2018)
Baxa František (2022-23)
Beňová Ivana (2006)
Bešťák Václav (2009-13)
Bílková Alena (2016-17)
Blahnová Barbora (2010-13)
Blahnová Kristýna (2012-15)
Boltnar Vojtěch (2008-10)
Burda David (2016-18)
Burdová Kateřina (2013-15)
Cardová Hana (2011-14)
Cvrk Pavel David (2011-18)
Čámská Anna (2009-12)
Čargo Jaroslav (2017-18)
Čavojská Lucie (2006-08)
Čedíková Aneta (2007-11)
Černohorská Barbora (2005-08)
Černohorská Kateřina (2006-08)
Černohous Tomáš (2005-10)
Černohous Jakub (2010-11)
Dembická Lucie (2006-10)
Dobešová Adéla (2013-17)
Dropa Vojtěch (2008-09)
Eisenhammerová Barbora (2005-06)
Ettler Matouš (2016-20)
Fialová Kateřina (2018-23)
Fichnová Klára (2016-18)
Fiřtíková Jana (2018-19)
Fišerová Anna (2018-19)
Hanzík Martin (2006-07, 2011-12)
Hauptmannová Věra (2006-10)
Havlišta Ondřej (2013-14)
Havrdová Klára (2005-07)
Hegedűsová Lada (2015-16)
Hlaváčová Adéla (2006-07)
Hofschnaidrová Matylda (2017-21)
Holubová Martina (2005-07)
Hosírek David (2017-20)
Humhalová Veronika (2010-12)
Chocholová Eliška (2011-14)
Johanna Martin (2008-10)
Jung Jakub (2005-08)
Jungbauer Lukáš (2005-07)
Kalčic Jaromír (2008-10)
Kamenický Stanislav (2012-20)
Karcolová Kateřina (2021-22)
Karpíšková Klára (2008-10)
Kesslová Martina (2016-19)
Klímová Anna (2013-14)
Kofroňová Markéta (2012-16)
Kolářová Magdaléna (2016-17)
Komanec Kryštof (2011-15)
Kortusová Marie (2012-13)
Kovařík Václav (2010-14)
Kozel Lukáš (2011-15)
Kozel Tomáš (2008-12)
Krejzová Anežka (2020)
Křesinová Aneta (2013-16)
Kříž Jan (2005-07)
Kubová Andrea (2007-11)
Květoň Petr (2017-18)
Larsson Annette (2011-12)
Let Marek (2006-07)
Luks Ondřej (2012-20)
Majer Denis (2010-11)
Malíková Barbora (2005-06)

Martinkovič Filip (2010-17)
Mastný Josef (2015-17)
Medalová Lucie (2013-15)
Míková Veronika (2014-17)
Mirčeva Tereza (2018-19, 2022-23)
Moslerová Alžběta (2021-22)
Mottlová Anna (2013-18)
Müllerová Sabina (2015-22)
Nedavašková Michaela (2018-20)
Nohelová Petra (2005-06)
Novák Vít (2006-10)
Novák Michal (2015-16)
Novotná Tereza (2015-19)
Patera Hanuš (2012-16)
Pavlíčková Sofie (2018-19)
Pecková Alžběta (2013-16)
Pelikánová Alena (2013-18)
Placáková Sára (2020-22)
Praská Anna (2015-19)
Praský Matěj (2020-21)
Prýmková Petra (2010-18)
Rosa Tomáš (2008-16)
Rozšafná Michaela (2008-12)
Růžičková Michaela (2014-15)
Řeháková Romana (2018-19)
Sadravetzová Magdaléna (2005-06)
Sentenský Jan (2012-14)
Simín Vojtěch (2005-06)
Skalská Veronika (2008-10)
Skuhrovcová Karolína (2013-15)
Solanská Karolína (2009-12)
Solanský Marek (2008-11)
Sovičková Sára (2013-20)
Stachová Barbora (2017-18)
Stejskalová Amálie (2019-20)
Stočes Lukáš (2012-13)
Synková Michaela (2011-15)
Šimánek Vít (2019-23)
Šimonovská Mirka (2011-12)
Šírová Kateřina (2005-11)
Šlapáková Anežka (2021-23)
Šmejkalová Jaroslava (2005-06)
Šmolík Martin (2022-23)
Šnajdrová Petra (2007-10)
Šoulejová Adéla (2015-19)
Špačková Laura (2015-16)
Štefanová Zdeňka (2005-06)
Švenda Vojtěch (2023)
Švůgerová Hana (2005-06)
Tichá Barbora (2013-16)
Trung David (2016-18)
Tuháčková Petra (2008-12)
Valentini Diego (2018-19)
Valta Michal (2005-10)
Valter Štěpán (2013-14)
Vášová Lucie (2016-17)
Velebilová Tereza (2014-16)
Vestenická Marie (2018-19)
Vitásková Barbora (2017-21)
Vitha Štěpán (2007-11)
Vobořilová Michala (2011-13)
Vondráček Antonín (2022)
Vondrášková Jitka (2011-12)
Vrňatová Eliška (2013-15)
Wimmerová Marie (2018-19)
Žádníková Jana (2018-19)