Střípky z gymnázia

Futsalistky se prostřílely do republiky

,

Další úspěšný den za sebou mají futsalistky Gymnázia Příbram. Ve středu 6. 2. 2013 se na domácí palubovce utkaly spolu se školami Hovorčovická Praha a SŠ Aloyse Klara Praha.

Hned první zápas hrály s těžším soupeřem, jelikož v týmu Hovorčovické se nacházelo hned několik reprezentantek ve fotbale a futsale. Ale jelikož i my máme v týmu úspěšné fotbalistky, skončil pro naše děvčata zápas úspěšně a přes všechna trápení vyhrála 6:4. Poté je čekala dlouhá přestávka, jelikož se hrálo i finále divize chlapců. Po třech zápasech konečně přišla na řadu naše děvčata v sestavě Lucie Hrnčířová (4.C), Veronika Pilousková (4.B), Veronika Císařová (4.C), Iveta Císařová (4.C), Aneta Dědinová (4.C), Soňa Vyskočilová (sexta), Lucie Černohorská (2.C) a v neposlední řadě Natálie Pihávková (2.B). Tento zápas skončil debaklem pro střední školu Aloyse Klara s výsledkem 11:2, čímž si holky potvrdily svou účast v celostátním kole.

Celý tým by chtěl poděkovat třídám 4.B a 2.C za velkou podporu na zápasech, čehož si děvčata velice váží. Jsem ráda, že můžu znovu napsat to samé – že budeme holkám opět držet palce, ale tentokrát už v národním kole.