Střípky z gymnázia

Spolupráce GymTV a pribram.cz startuje

,

Středečním dnem byla oficiálně stvrzena a odstartována přímá spolupráce GymTV se zpravodajským portálem pribram.cz. K tomuto oficiálním stvrzení došlo na středeční redakční radě GymTV za účasti manažera serveru pribram.cz Marina Janoty, který ze strany portálu spolupráci zaštiťuje.

GymTV tak bude uveřejňovat některé své články, ale především reportáže z akcí konaných v Příbrami také na www.pribram.cz. Na těchto stránkách najdete i měsíční zpravodajství GymTV. Prvním videem, které v rámci této spolupráci vznikne, bude reportáž o premiéře nové hry Divadla A. Dvořáka Brouk v hlavě.

PhDr. Josef Fryš o spolupráci s pribram.cz:

Co si slibujete od spolupráce s pribram.cz?
Spolupráci s pribram.cz vnímám jako motivační záležitost pro naše redaktory, protože budou vědět, že jejich práce se dostane dále a šířeji k veřejnosti, a to znamená také, že jejich práce bude více vidět, více čtená a oni budou mít větší motivaci. Zároveň je to také příležitost pro školu, aby ukázala většímu množství lidí svou práci a sdělila všem co se zde na škole děje. Samozřejmě předpokládám, že spolupráce s pribram.cz bude oboustranná, což znamená, že se dočkáme nějaké odezvy a bude pro náš tým přínosná tím, že ta zpětná vazba bude obsahovat i nějakou podnětnou a konstruktivní kritiku, která přispěje ke zlepšení úrovně naší práce.

Myslíte si, že je to pouze nárazový podnět, nebo bude spolupráce dlouhodobější?
Předpokládám, že půjde o dlouhodobější spolupráci, samozřejmě v závislosti v tom, jak moc nám budou stačit personální a časové prostředky, které jsou občas napjaté – vlastně tak jak se studenti průběžně mění v redakci,  i tak jak kolísá množství práce, které školní rok přináší.