Střípky z gymnázia

Zájemci o studium si užili bohatý program

,

Bohatý program čtyřiadvaceti stanovišť čekal ve středu všechny návštěvníky dne otevřených dveří na Gymnáziu Příbram. Zájemci o studium z devátých a pátých tříd zase po roce zaplnili školu. Tou je tradičně provedli septimáni, kteří jim představili jednotlivé ukázky výuky, projektů a kroužků, které škola nabízí.

Od gymnastiky přes aerobik, deskové hry, školní televizi, přes výuku jazyků, pitvu ryby, mikroskopování, plameny šlehající z rukou, chemické pokusy až po humanitní obory, školní orchestr, roboty a výtvarný ateliér – někde i s ochutnávkou nebo odměnou za vítězství v soutěži. Zájemci o studium si tak udělali představu, do čeho se mohou během studia na gymnáziu zapojit, jaké prostorové možnosti škola nabízí a co vše si tady mohou vyzkoušet.

Večer pak ještě do školy zavítali rodiče, kteří se v hudebním sále setkali s vedením školy. To jim gymnázium také představilo a přidalo informace o možnostech studia. Zájemci mohou do školy zavítat i 19. ledna dopoledne, kdy se koná druhý den otevřených dveří.