Střípky z gymnázia

Opět je tu sbírka pro psí útulek

,

S přicházejícími Vánocemi, v čase, kdy všichni přemýšlíme nad tím, jak potěšit své blízké, bychom neměli zapomínat na opuštěné pejsky, kteří musí vánoční čas trávit za zdmi útulku, do kterého se dostali také kvůli lidské nezodpovědnosti. Proto jsme se rozhodli zorganizovat v pořadí již třetí sbírku pamlsků, hraček a ostatních potřebných věcí, a alespoň tímto způsobem zpříjemnit jejich čekání na nový domov.

I my si o Vánocích dopřáváme různé dobroty, proto bychom chtěli pejsky potěšit zejména psími pamlsky, piškoty a konzervami, které si běžně nemohou vychutnat. Pokud byste chtěli přispět granulemi, je nutné kupovat pouze značku Brit, na kterou jsou pejsci již zvyklí. Velmi je potěší také hračky, pelíšky nebo deky na zahřátí.

Veškeré věci, které chcete darovat, zanechte prosím v přízemí ve dnech od 8. 12. do 21. 12. 2016.

V loňském a předloňském roce putovala za pejsky do psího útulku velká spousta darů, a tak i letos věříme, že se nám podaří potěšit je stejně jako v minulých letech. Nutno podotknout, že vybrané věci z našeho gymnázia poputují na veterinární kliniku Na Zdaboři, která výtěžek znásobí a poté jej předá do psího útulku.