Střípky z gymnázia

Mašek Talentem roku

,

Dne 8. ledna 2012 bylo v úvodu galavečera Grassrooots na pražském Žofíně uděleno prestižní ocenění Talent roku – Nejlepší mladší dorostenec – našemu studentovi Dominikovi Maškovi (2.C), který tak obhájil své loňské vítězství v této velmi uznávané anketě. Následující den získal Dominik další ocenění, neboť se umístil na druhém místě ankety Nejúspěšnější Sportovec roku 2011 v regionu Příbram.

Dominik Mašek, šestnáctiletý talentovaný útočník, rozený střelec a obrovský talent 1. FK Příbram (A mužstvo), hájí barvy české reprezentace do sedmnácti let. Jeho trenéři jsou David Vavruška v FC Příbram a Josef Csaplár za českou reprezentaci. K jeho dosavadním největším úspěchům patří bezesporu účast na Mistrovství Evropy hráčů do 17 let v Srbsku a na Mistrovství světa hráčů do 17 let v Mexiku. Za reprezentaci v kategoriích do 16 a 17 let nastoupil k 25 zápasům a střelil neuvěřitelných 14 gólů! Ve svém volném čase Dominik rád houbaří, chytá ryby a hraje tenis.

Srdečně gratulujeme, děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme Dominikovi mnoho sportovních a studijních úspěchů!

Záznam slavnostního předávání cen sledujte zde.

Mgr. Jiřina Maříková