Střípky z gymnázia

Vzhůru do oblak

,

Lesk, třpytky a chvíle slávy – nejen to čekalo na maturanty ze tříd 4.A a 4.B, kteří se 8. února vznesli do oblak. Tomu napovídala jak tematicky laděná výzdoba, tak i balónky, které při předtančení vzlétly do výšin.

Celý večer zahájila slova moderátora Marcela Forejta a hudba kapely Horváth Band. Následovaly tradiční body maturitního plesu, kterými jsou předtančení, maturitní klipy, studentská hymna nebo šerpování – o to se tradičně postarali třídní učitelé, tentokrát PhDr. Josef Fryš za 4.A a Mgr. Monika Oravská za 4.B. Nechyběl ani proslov ředitelky školy Mgr. Ivy Kadeřábkové a samotných maturantů, za které se slova ujali Adéla Pacovská a Jakub Řezníček. Po kratší volné zábavě přišel na řadu i tanec s učiteli a rodiči. Maturanti ze 4.B se rozhodli svůj ples ozvláštnit dražbou dortu, jehož konečná cena se nakonec vyšplhala až na 1300 korun. Závěrečnou tečkou večera byla půlnoční překvapení obou tříd.

První maturitní ples je tak úspěšně u konce a už teď se může těšit oktáva a 4.C na ten svůj, který se bude konat 1. března.