Střípky z gymnázia

VIDEO: Vánoční nálada vstoupila i na gymnázium

,

Poslední školní den roku 2011 sloužil hlavně k navození vánoční atmosféry mezi studenty i mezi učiteli. První dvě a část třetí vyučovací hodiny probíhalo ve třídách za zvuku vánočních koled předávání dárků a ochutnávka domácího cukroví. Potřeba byla ale také dát třídy před vánočními prázdninami do pořádku.

VIDEO: Vánoční den Gymnázia Příbram

Od desáté hodiny se hromadili studenti na schodech ve vestibulu.Většina z nich si totiž nechtěla nechat ujít tradiční vánoční zpívání učitelů. To začalo v půl jedenácté. V jejich repertoáru se objevily písně známé z předešlých let, ale i nové, a to nejen koledy. Písně byly doprovázeny hudebními nástroji, kterých se chopili hudebníci z řad pedagogického sboru. Záznam zpívání byl zároveň vysílán na obrazovce ve vestibulu, takže nikdo o podívanou nepřišel. Po ukončení vystoupení učitelů se všichni rozešli na oběd a domů.

Vánoční prázdniny včetně svátků užijte ve zdraví, v blízkosti svých nejbližších, bez starostí a podle svých přání! Úspěšné vkročení do nového roku včetně energie a dobré nálady vám přeje celá redakce školní televize GymTV.  Děkujeme za přízeň a zůstaňte s námi!