Střípky z gymnázia

Mikulášská nadílka od Connecting Clasrooms

,

V rámci projektu Connecting Clarsrooms studenti Gymnázia Příbram vyrazili do příbramské školky a Domu dětí a mládeže za mikulášskou nadílkou. Nejprve 5. prosince se žáci Lukáš Kozel (3.C), Hedvika Švehlová (3.B) a Jan Ptáček (kvinta) vypravili do mateřské školky Klubíčko jako známá trojice – Mikuláš, anděl a čert. Ve všech třech třídách tak děti potěšili svou přítomností a zároveň ty zlobivější trochu postrašili. Nechybělo ani rozdání dárečků.

Do Domu dětí a mládeže zavítal Mikuláš s andělem 7. prosince. Čerta tentokrát nechali ve škole. Zde totiž navštívili děti ještě menší v rámci každotýdenního programu „Hudební hrátky s malými děťátky“, který navštěvují maminky s dětmi do 3 let pod vedením Mgr. Petry Synkové, která také spolupráci organizovala. Celkem tak studenti po obou návštěvách vykouzlili úsměv na tvářích asi 80 příbramských dětí.

Spolupráce s těmito institucemi bude v rámci projektu pokračovat a hned 15. prosince se studenti zúčastní akce „Vánoce v divadle“, kde pomohou s tou častí programu pro děti, kterou zajišťuje právě Dům dětí a mládeže.