Střípky z gymnázia

Gymnazisté v převlecích

,

Halloween  je svátek populární především v anglosaských zemích, ale tradici má i u na gymnáziu, a tak ho ani letos nemohli studenti opomenout. Proto se celý den v pondělí 31. října neproháněli po škole studenti, ale místo nich  čarodějnice, dýně, víly, duchové a další nebezpečné stvůry.

I letos o velké přestávce v druhém patře porota vybírala nejlepší masku a lehké to rozhodně nebylo. Letos se o post na stupni vítězů dělily vždy dvě nejnápaditější masky. Na  první příčce se umístila Michaela  Uherková (1.A), která byla k nerozeznání od zdravotní sestřičky, spolu s Martinem Zemanem ze 4.C,  který se převtělil do démona.  O stříbrnou medaili se podělil pan profesor Karel Heřman se svými studenty jako Sněhurka se svými čtyřmi trpaslíky a trojhlavá dýně které své hlavy zapůjčily Magdaléna Eliášová, Anežka Vojáčková a Hana Kopecká ze sekundy.  Svým originálním nápadem porotu zaujaly Anežka Havlíková a Dorotea Ciklerová z kvarty jako šnek a dinosaurus a dostaly se tak na třetí místo, s nimi se na bronzové příčce umístila Magdaléna Hrkalová (sekunda), která se proměnila v zubní kartáček a pastu na zuby.

Všem výhercům gratulujeme a děkujeme i všem zúčastněným, ale i těm kteří svou masku přímo v soutěži před porotou nepředvedli.