Střípky z gymnázia

Gymnasté v republikové špičce

,

Pro studenty a studentky Gymnázia Příbram byla sobota 13. dubna velmi úspěšným dnem. Družstva starších žákyň, dorostenek a dorostenců se zúčastnila Republikového finále Poháru ve sportovní gymnastice v Liberci a vynikajícími výkony reprezentovala školu.

Družstvo žákyň ve složení Dominika Rozmajzlová, Jana Schejbalová, Martina Chrastinová a Veronika Skoupá obsadilo 2. místo, družstvo dorostenců ve složení Ondřej Vaner, Tadeáš Holý, Jakub Pálek, Antonín Schejbal a Michal Gerčák skončilo také na 2. místě s nejmenším možným bodovým odstupem 0,05 bodu na první místo.

Družstvo dorostenek ve složení Jaroslava Novotná, Eliška Hipčová a Pavlína Svobodová nenašlo přemožitelky a obsadilo 1. místo. Umístění na stupních vítězů jsme měli i v hodnocení jednotlivců. Ondra Vaner skončil na 2. místě se shodným bodovým ziskem jako vítěz a 2. místo získala i Jaroslava Novotná. Na 3. místech skončili Jakub Pálek a Dominika Rozmajzlová, která na celkovou vítězku ztratila pouze 0,05 bodu.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.