Střípky z gymnázia

Fotbalisté změřili síly

,

Tým fotbalistů Gymnázia Příbram se pod vedením Mgr. Bedřicha Rotha ve středu 15. října zúčastnil měření sil na okresní úrovni v Poháru Josefa Masopusta pořádaného na 1. FK Příbram. Startovala zde pětice středoškolských týmů z příbramského regionu, která byla rozdělena do dvou skupin.

V první skupině nejprve Gymnázium Příbram porazilo Gymnázium pod Svatou Horou 8:0, vzápětí však podlehlo Integrované střední škole 0:3. Výhra Integrované střední školy nad Gymnáziem pod Svatou Horou 7:0 pak rozhodla o tom, že ve finále se utkají ISŠ Příbram a Střední průmyslová škola Příbram, která v jediném utkání druhé skupiny porazila Gymnázium a obchodní akademii Sedlčany 2:1.

Vítězem turnaje se stali fotbalisté ISŠ Příbram. O třetí místo se utkala družstva Gymnázia Příbram a Gymnázia a obchodní akademie Sedlčany; příbramští gymnazisté zvítězili 2:1 a získali tak bronzový stupeň. V turnaji nastoupili ve složení Pavel Švagr, Jan Hotový, Jásim Mayaleh, Jakub Doubrava, David Černohorský, Jiří Vršecký, Jan Reichenauer, Martin Kodat, Ladislav Hadrbolec, Martin Rotter, Petr Dvořák, Tomáš Burian, Michal Hlavatý, Kamil Kulhavý, Jan Mráz a Lukáš Rozsypal.