Střípky z gymnázia

Klub mladého diváka přichází s novou nabídkou

,

Máte rádi divadlo, atmosféru večerní Prahy nebo si jen chcete užít společenskou akci se svými spolužáky? Přihlaste se v tomto školním roce do Klubu mladého diváka, který se v tomto školním roce studentům otevírá s novou nabídkou rozšířenou o představení v Národním divadle.

Za cenu 1600,- na celý rok navštívíte 6 představení většinou ve večerních hodinách zajištěnou autobusovou dopravou od školy. Naplánovaná jsou 3 představení v Národním divadle, které svojí speciální nabídkou pro skupiny mladých diváků nabízí 50% slevu na představení jako Krvavá svatba, Faust, Spalovač mrtvol, Rusalka nebo Sen čarovné noci, a to jak v jeho ve své historické budově, tak také ve Stavovském divadle nebo Hudebním divadle Karlín. Další tři představení se uskuteční v některých z dalších známých pražských divadel.

Členství je vhodné pro studenty vyššího gymnázia. Mohou se přihlásit i studenti z nižších ročníků po dohodě s vedoucí KMD (Mgr. Marcela Hašková). Studenti 4. ročníků a oktávy jsou vítáni. Představení budou vybírána mimo termíny maturitních zkoušek.

Přihlaste se do 21. 9. buď osobně u Mgr. Marcely Haškové a vyzvedněte si přihlášku s dalšími informacemi, nebo elektronicky prostřednictvím formuláře na stránce Klubu mladého diváka.

ilustrační foto: https://commons.wikimedia.org