Střípky z gymnázia

Zapomněli na čas

,

Po maturitním plesu oktávy a 4.A nastal čas i pro 4.B a 4.C, a právě čas byl tématem toho jejich. Obě třídy ples odstartovaly společným předtančením, které s nimi připravila a secvičila bývalá gymnazistka Dominika Zoubková. Pavel Urban ze 4.C poté zazpíval studentskou hymnu Gaudeamus Igitur. Další byl na řadě proslov ředitelky školy, ta v něm vychvalovala nejen jednotlivce, ale i obě třídy. Za studenty měli projev Ladislav Švejda z 4.B a Jan Limpouch za 4.C. Ti si na začátek připravili krátkou scénku, kde se hádali, která třída je ta lepší, poté se však usmířili a poděkovali těm, kteří je studiem úspěšně provedli, hlavně třídním učitelům Marii Hlaváčové a Božetěchu Burdovi.

Maturitní klipy obou tříd sklidily úspěch, 4.C se inspirovala seriálem Simpsonovi a ukázala, jak by vypadala jeho úvodní znělka, kdyby byla o nich. 4.B se poté držela tématu času a ve svém klipu se přenesla o patnáct let do budoucnosti. Jako půlnoční překvapení si obě třídy připravily tradiční tanečky a 4.C na závěr toho svého roztančila celý parket.

Oba maturitní plesy jsou už u konce a maturitní zkoušky se blíží, všem maturantům přejeme hodně štěstí při jejich skládání.